2
Insignia Club Polska
Największe forum miłośników opla insignii
49
Insignia Club Polska
Największe forum miłośników opla insignii
3
Insignia Club Polska
Największe forum miłośników opla insignii

Nowy kokpit Pure Panel w przyszłych Oplach

Opel_Pure_Panel

 

  • Wraz z nadejściem nowej Mokki Opel zaprezentuje nowy kokpit – Pure Panel
  • Duży wyświetlacz dostarczający najważniejszych informacji o sytuacji na drodze
 
 
 
Wypuszczając na rynek Mokkę kolejnej generacji Opel pokazuje, w jakim kierunku zmierzać bedzie stylistyka nowych modeli Opla od roczników 2020. Wiceprezes ds. stylistyki marki Opel, Mark Adams i jego zespół opracowali filozofię charakterystycznego niemieckiego języka projektowania, która łączy przejrzystość z odważną wyrazistością. Filozofia ta odnosi się zarówno do wnętrza, jak i do wyglądu zewnętrznego nowej generacji Mokki. Kierowca patrzy teraz na Pure Panel, zaawansowany technologicznie kokpit, który jest zarówno w pełni cyfrowy, jak i skoncentrowany – pozbawiony wszystkiego, co zbędne.
 

„Dzięki nowej Mokce po raz pierwszy udostępniamy naszym klientom Opel Pure Panel. Duże wyświetlacze, płynnie zintegrowane w jednym poziomym formacie informacyjnym, minimalna liczba fizycznych elementów sterujących i przejrzyste informacje cyfrowe, pozbawione wszystkiego, co zbędne – wszystko to razem składa się na optymalną obsługę użytkownika” – powiedział wiceprezes ds. stylistyki marki Opel, Mark Adams.

Struktura panelu Opel Pure Panel, wzdłuż szeroko rozciągniętych ekranów, sprawia, że mnogość przycisków i elementów sterujących jest zbędna. Dostarcza on najnowsze technologie cyfrowe i najważniejsze informacje dla kierowcy, na przykład zarządzanie energią zgromadzoną w akumulatorze elektrycznego Opla Mokki, bez żadnych irytujących bodźców wzrokowych. Minimalna liczba przycisków i elementów sterujących zapewnia właściwą równowagę pomiędzy cyfryzacją a czysto intuicyjną obsługą, bez konieczności przechodzenia w głąb menu. Czysty panel w modelu Mokka w imponujący sposób pokazuje, jak Opel wykorzystuje innowacyjne technologie, aby ułatwić życie klientom.

Z niecierpliwością czekamy na oficjalną prezentację nowego Opla Mokka, a przy okazji nowego kokpitu Pure Panel. Niewykluczone, że kolejne odsłony Opla Insigni będą wyposażone właśnie w Pure Panel.

Źródło: Grupa PSA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *