Wiadomości klubowe ICP

Krakowskie Spoty

Krakowski Spot – 9 stycznia 2021 (niedziela) o godz. 15:00. Na parkingu CH KROKUS przy ul. Bora-Komorowskiego 37 odbył się spot małopolskiego oddziału ICP. Przybyli koledzy nie tylko z Krakowa i okolic ale i Nowego Sącza, Nowego Targu, Połańca i Chrzanowa. Pogoda dopisała choć mróz doskwierał więc ale to nie przeszkadzało rozmowom i wymianie doświadczeń. Jak zwykle też były ramki i naklejki klubowe oraz inne gadżety.  Krakowskie i małopolskie spoty umawiamy na naszym forum Spoty małopolskie  a także na naszej grupie na Facebook Insignia Club Polska

Czytaj więcej »

Wielkopolskie spotkania

Wielkopolskie Spotkania – 24 października 2021 (niedziela) o godz. 17:00. Na parkingu restauracji Burger King, ul. Lechicka 4 (przy rondzie Obornickim) spotkali się koledzy z wielkopolskiego oddziału ICP Wielkopolskie Spotkania umawiamy na naszym forum Wielkopolskie Spotkania a także na naszej grupie na Facebook Insignia Club Polska

Czytaj więcej »

Śląskie Spotkania

Śląskie Spotkania – 23 lutego 2020 (niedziela) o godz. 14:00 nasi klubowicze spotkali się na parkingu przy Centrum Handlowym Europa Centralna – ul. Pszczyńska 315, Gliwice.  Mimo deszczowej aury frekwencja dopisała.  Śląskie spoty umawiamy na naszym forum Śląskie Spotkania  a także na naszej grupie na Facebook Insignia Club Polska

Czytaj więcej »

Krakowskie Spoty

Krakowski Spot – 16 lutego 2020 (niedziela) o godz. 15:00. Na parkingu Kaufland przy ul. Bratysławskiej odbył się spot małopolskiego oddziału ICP. Przybyli koledzy nie tylko z Krakowa i okolic ale i Nowego Sącza i Chrzanowa. Pogoda dopisała, zimy w tym roku póki co nie ma więc i dłużej można  pogadać przy samochodach. Były ramki i naklejki klubowe oraz inne gadżety. Była też myjnia przed spotem 🙂 Krakowskie i małopolskie spoty umawiamy na naszym forum Spoty małopolskie  a także na naszej grupie na Facebook Insignia Club Polska

Czytaj więcej »

Wielkopolskie spotkania

Kolejne Wielkopolskie Spotkania – 2 lutego 2020 (niedziela) o godz. 18:00. Na parkingu restauracji Burger King, ul. Lechicka 4 (przy rondzie Obornickim) spotkali się koledzy z wielkopolskiego oddziału ICP, gościły także inne Opelki.  Wielkopolskie Spotkania umawiamy na naszym forum Wielkopolskie Spotkania a także na naszej grupie na Facebook Insignia Club Polska

Czytaj więcej »

Wielkopolskie spotkania

Po długiej przerwie czas na Wielkopolskie Spotkania19 października 2019 (sobota) o godz. 17:00 na parking restauracji Burger King, ul. Lechicka 4 (przy rondzie Obornickim) spotkali się koledzy z wielkopolskiego oddziału ICP. Na spot dotarło 15 samochodów ale koledzy tak się zagadali, że pamiątkowe zdjęcie zrobiono dopiero pod koniec imprezy 🙂 Więcej szczegółów u nas na forum: Wielkopolskie Spotkania Warto zaglądać by zawczasu zarezerwować sobie czas na najbliższe spotkanie w gronie Insigniomaniaków 🙂  

Czytaj więcej »

Spot Trzech Województw

  To było wspaniałe spotkanie, przewinęło się około 30 pięknych maszyn 🙂 Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 14, jak zwykle przy okazji spotów województw małopolskiego, śląskiego i świętokrzyskiego – na dużym placu parkingowym obok Karczmy Bida w okolicy Olkusza. W trakcie spota oczywiście mnóstwo ciekawych rozmów, wymiany doświadczeń ale też i wgranie nowych funkcji do liczników, aktualizacje, programowanie nowych opcji. Były dostępne też nasze klubowe gadżety jak klubowe ramki pod tablice, naklejki klubowe, parasole, szklaneczki… Dziękujemy wszystkim przybyłym, to był super dzień. A więcej informacji – u nas na forum: Spot Trzech Województw

Czytaj więcej »

Najnowsze na forum