2
Insignia Club Polska
Największe forum miłośników opla insignii
49
Insignia Club Polska
Największe forum miłośników opla insignii
3
Insignia Club Polska
Największe forum miłośników opla insignii

Spot Trzech Województw

4

 

To było wspaniałe spotkanie, przewinęło się około 30 pięknych maszyn 🙂 Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 14, jak zwykle przy okazji spotów województw małopolskiego, śląskiego i świętokrzyskiego – na dużym placu parkingowym obok Karczmy Bida w okolicy Olkusza.

W trakcie spota oczywiście mnóstwo ciekawych rozmów, wymiany doświadczeń ale też i wgranie nowych funkcji do liczników, aktualizacje, programowanie nowych opcji. Były dostępne też nasze klubowe gadżety jak klubowe ramki pod tablice, naklejki klubowe, parasole, szklaneczki…

Dziękujemy wszystkim przybyłym, to był super dzień.

A więcej informacji – u nas na forum: Spot Trzech Województw

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *